Przejdź do treści

O nas

PPHU JAKUBIAK i SIRIUS są firmami blisko ze sobą współpracującymi. Zlokalizowane są pod tym samym adresem, a ich oferty mają w większości charakter komplementarny. Obie dysponują bogatym wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwalającym wykonywać nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Połączenie sił obu przedsiębiorstw pozwala zaoferować klientom szeroką gamę usług, krótkie czasy realizacji zleceń i konkurencyjne ceny.

PPHU JAKUBIAK jest bezpośrednią kontynuacją Firmy W. Jakubiak, od 1986r. działającej w Olsztynie k/Częstochowy, jako jedna z pierwszych w kraju wykonywała haft w oparciu o maszyny sterowane wyłącznie komputerowo i obecnie jest jedną z najstarszych polskich firm nieprzerwanie zajmujących się hafciarstwem maszynowym. Oprócz hafciarstwa maszynowego firma PPHU JAKUBIAK jest dobrze znana w branży jako wieloletni dystrybutor maszyn hafciarskich RICOMA i INBRO, oraz oprogramowania WINGS SYSTEMS do projektowania wzorów hafciarskich.

SIRIUS jest młodszą, bliźniaczą firmą powstałą u boku PPHU JAKUBIAK, stanowiącą uzupełnienie i rozwinięcie działalności starszej siostry. Oferta firmy SIRIUS obejmuje przede wszystkim szeroką gamę usług grawerowania i znakowania laserowego z wykorzystaniem najnowszych technologii laserów włóknowych.

Copyright PPHU JAKUBIAK & SIRIUS 2018
Wróć do spisu treści