Przejdź do treści

Projektowanie wzorów

Początkowo na własne potrzeby, a następnie również jako działalność usługową, stworzyliśmy studio projektowania wzorów hafciarskich. Zlecane nam wzory projektujemy przy użyciu oprogramowania klasy profesionalnej, firmy Wings Systems.
Dla osiągnięcia najwyższej jakości wzorów unikamy korzystania z narzędzi automatycznego tworzenia, za każdym razem manualnie sprawdzając i korygując tworzone ściegi. Doskonałą jakość naszych wzorów, doceniają zarówno klienci korzystający z usług naszej hafciarni, jak i klienci zlecający nam przygotowanie wzorów do wykorzystania w ich własnych zakładach.

Oprócz projektowania wzorów hafciarskich nasze studio graficzne wykonuje wszelkie prace projektowe w grafice wektorowej i rastrowej, niezbędne do przygotowania wzorów do grawerowania/znakowania laserowego. Pozwala to zaoferować naszym klientom szeroką gamę usług z zakresu projektowania graficznego.

projektowanie wzorów hafciarskich
Zapewniamy wysoką jakość, szybką realizację i przystępne ceny. Dzięki własnemu studiu projektowemu realizujemy zarówno duże jak i indywidualne zlecenia. Przy stałej współpracy oferujemy upust agencyjny. Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji, oraz osobistego odwiedzenia naszej firmy, dane adresowe i formularz kontaktowy znajdziecie Państwo w zakładce "Kontakt".
Copyright PPHU JAKUBIAK & SIRIUS 2018
Wróć do spisu treści